FAT Imprezy Obce 18-19.09.2021 FEDRUNEK 10

18-19.09.2021 FEDRUNEK 10

Fedrunek to 24h gry, non-stop dzień i noc, tu nie ma czasu na spanie i luksusy. To ciągła walka w lesie w pagórkowatym terenie, na 6km2!

To manewry sztabowe dla 500 graczy, z pełnym dowodzeniem – tym razem w roli d-ców stron, jedni z najlepszych: Michał Górny poprowadzi EMERALD i Hepan “Śląski” kolejny raz na czele SAPPHIERE. Tu liczy się skuteczność, zgranie i praca w zespole. Wykonywanie zadań aby punkt po punkcie zapracować na zwycięstwo. Walka o 6 punktów strategicznych, ataki na bazy i konwoje. Kilkadziesiąt zadań dodatkowych, przeszukiwanie terenu, zadania dywersyjne na tyłach wroga i frontalne ataki na cele strategiczne. Fedrunek osadzony jest w rejonie miejsca wydobycia cennego uranu. Główny ciąg wydarzeń, to wydobycie, zabezpieczenie, wzbogacanie uranu, transport i sprzedaż.
Wygląda łatwo? Zobaczymy 😉Fedrunek to gracze! Przez 9 poprzednich edycji, udało się zawiesić poprzeczkę na najwyższym poziomie! To wy jesteście częścią tej wielkiej wojennej mechaniki! Dowódcy, plutony i drużyny, wykonujący rzetelnie swoje zadania, krok za krokiem przyczyniają się do zwycięstwa!

I tym razem idziemy walczyć po stronie niebieskich 😀