FAT Imprezy Obce,LARP 24.10.2021 STALKER „Potop” LARP ASG

24.10.2021 STALKER „Potop” LARP ASG

Stalkerzy którzy uciekli z Przesmyku udali się do najbliższej stalkerskiej bazy. Zamiast kieliszka i ogniska w najbliższym barze nie znaleźli jednak nikogo… W powietrzu unosił się zapach śmierci, opuszczone miejsce jednak nie oferowało żadnego wytłumaczenia. Co, do jasnej cholery, się tu odstawiło?
Poszukujący przygód nowi stalkerzy również zaskoczeni zastali… pustkę. W miejscu, gdzie zawsze zbierali się najodważniejsi łowcy przygód, teraz panuje ponura cisza.

Jednakże zona nie lubi pustki. Dla wielu to okazja to przejęcia opuszczonych obozowisk i rozpoczęcie nowych interesów. Zapraszamy na S.T.A.L.K.E.R „Potop”

Szykujemy się na LARP’a w klimatach Stalkera (gry komputerowej) wyruszamy do zony by poszukiwać artefaktów i przygody
link do wydarzenia na FB
https://www.facebook.com/events/750051192434532/?active_tab=discussion

Niby miał to być nasz pierwszy dzień w „Zonie” zwykłe zbieranie i bogacenie się, ale zanim pozwolono nam opuścić bezpieczne tereny baru, pojawiła się wizja. Wizja grożącej katastrofy i natchnienie by za wszelką cenę do niej nie dopuścić. tak rozpoczęła się przygoda 7 osobowego zespołu grupy FAT Zabrze.
( ww działania były całkowicie spontaniczne, nieuzgadniane, nieprzemyślane, a co najgorsze grożące śmiercią lub szaleństwem)

Stalker – Potop 24-10-2021 Kraków
https://fb.me/e/3T6E6u281

Bardzo dziękujemy za świetną interakcję wszelkim postaciom i frakcjom spotkanym w zonie, wielki szacunek dla organizatorów za włożony wysiłek. Przepraszamy za ubicie jedynego gracza który mógł pasować do naszej grupy, ale prorok mógł być tylko jeden.