FAT Imprezy Obce 10-04-2022 15-Lecie RQS

10-04-2022 15-Lecie RQS

Wyruszyliśmy w 6 osób, ale na miejsce wyjazdu dotarło tylko 5 😕na miejscu dostaliśmy uzupełnienia w postaci Gayley’a (gościu z Rybnika szkoda że tak daleko bo byłby u nas)

Teren:
typowo górski, lesisty i niebezpieczny, bardzo wymagający kondycyjnie.

Zadania:
1. Znajdź i zabierz
2. Znajdź i utrzymaj

Działania:
— przeszukać teren, podjąć ew artefakty.
Udało nam się dotrzeć do ustalonego terenu i rozpocząć w ładnej linii przeszukiwanie terenu, po czym nastąpiło wykrycie przemieszczającej się grupy przeciwnika. Udało nam się przeprowadzić flankowanie i wejść na plecy oddalającej się grupy.Dokonaliśmy ataku z zaskoczenia i z przewagą wysokości, po czem wszyscy polegliśmy, eliminując jednak pewną liczbę przeciwników i zwalniając jego przemieszczanie się.
— przedrzeć się na tyły przeciwnika dokonać dywersji
Przemieściliśmy się cichym podejściem, zajmując na krótko bazę z respem wroga, po czym dokonaliśmy bezczelnego podejścia na punkt „R”. Przeciwnik jednak wykrył podstęp i dokonał naszej eliminacji z dwóch stron. Prawdopodobnie grupa pościgowa z bazy przekazała info że NIE jesteśmy zielonymi.
— synchronizowany ataki kilku grup na punkt R
przeprowadziliśmy nas i dodatkowy zespół na pozycje wyjściowe do ataku pod samym nosem zielonych. Po czym wyczekiwaliśmy na atak lotniczy. W między czasie inna nasza grupa zdołała przejąć pkt R. Przez spory czas utrzymywaliśmy stanowisko w naszych rękach przeganiając pomniejsze ataki. Jednak liczny atak grupy zielonych o zdecydowanie większym zasięgu dokonał naszego żywota.
— zluzowanie oddziału przy pkt S i utrzymanie go do końca rozgrywki.To zadanie wykonywaliśmy przez resztę gry, przeganiając niewielkie grupy intruzów.Po czym dokonaliśmy taktycznego obejścia terenu by udać się na parking.


Od Organizatora RQS

Dziękujemy wszystkim za udział w naszej zabawie!
Szersze podsumowanie – będzie wkrótce.

Wyniki? Czy to komuś potrzebne?

Zielonym udało się donieść karty do pokera na Offzone i zdobyć rzutem na taśmę 30pkt. Niebiescy stwierdzili, że wycieczka na offzone z wysokim układem (para czwórek) nie ma większego sensu.

Zieloni mocno dawali się we znaki na punktach kontrolnych i zgromadzili całkiem sensowną liczbę artefaktów.

Niebiescy szybkim sprintem zdobyli punkt Q i mimo wielokrotnych prób Zielonych, nierzadko bliskich powodzenia, zdołali utrzymać go przez całą rozgrywkę.

Niebiescy zgromadzili też jeszcze bardziej sensowną liczbę artefaktów.

Wymiany ognia w terenie były bardzo wyrównane. Gracze padali jak muchy po obu stronach i z wielkimi chęciami ponownie wracali do walki, nie ustępując przeciwnikom ani na krok.

Rezultat końcowy nie do końca odzwierciedla sytuację w terenie. Może więc warto uznać, że wygrały te osoby, które się dobrze bawiły?

Zieloni:
Zegary: 25pkt. Artefakty: 21pkt. Poker: 30pkt.
Razem: 76pkt.

Niebiescy:
Zegary: 57pkt. Artefakty: 33pkt. Poker: 0pkt.
Razem: 90pkt